Skaitmeninės technologijos krovinių ekspeditoriaus darbo procesuose

Autoriai

  • Jolanta Turbienė Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija
  • Domantas Andrijauskas UAB "Transtira Logistics"

DOI:

https://doi.org/10.52320/dav.v20i1.264

Raktažodžiai:

skaitmeninės technologijos, ekspeditorius, darbo procesas

Santrauka

Transporto logistika – tai sritis, kur darbo kokybė ir užsakymų gausa priklauso nuo skaitmeninių technologijų taikymo. Krovinių ekspeditoriai organizuoja prekių pristatymą tiekimo grandinėje atsižvelgdami į užsakovo poreikius ir transporto rinkos diktuojamas sąlygas. Krovinio pristatymo proceso dalyviai nuolat ir intensyviai keičiasi informacija. Ekspeditorius koordinuoja gaunamus informacinius srautus, pritaikydamas savo veikloje įvairias skaitmenines technologijas.

Straipsnyje analizuojami ekspeditoriaus darbo procesai taikant skaitmenines technologijas. Nagrinėjami stebėjimo tyrimo duomenys, surinkti krovinių ekspeditoriui vykdant vieną užsakymą. Duomenys rinkti dviejose skirtingose įmonėse stebint kelių transporto ir jūrų transporto ekspeditorių darbą. Sėkmingas technologijų taikymas ir darbų pasiskirstymas lemia užsakymų skaičių, o tai daro įtaką įmonės pajamoms.

Atsisiuntimai

Publikuotas

2023-05-10

Kaip Cituoti

Turbienė, J., & Andrijauskas, D. (2023). Skaitmeninės technologijos krovinių ekspeditoriaus darbo procesuose. DARNIOS APLINKOS VYSTYMAS, 20(1), 114–122. https://doi.org/10.52320/dav.v20i1.264