Nr. VIII (2023): Studijos - verslas - visuomenė: dabartis ir ateities įžvalgos

Studijos – verslas – visuomenė: dabarties ir ateities įžvalgos“ – tai tarptautinės, recenzuojamos mokslinės konferencijos pranešimų medžiaga. Žurnalą / pranešimų medžiagą leidžia Klaipėdos valstybinė kolegijos Verslo fakultetas.

 Tikslas  - skatinti keitimąsi mokslo žiniomis skelbiant mokslinius straipsnius socialinių mokslų kryptyse: valdymas ir administravimas, verslo studijos, viešojo administravimo, ekonomikos, švietimo, pedagogikos, taip pat į taikymą orientuotą, praktiškai ir / ar teoriškai susietą su verslu, jo infrastruktūra, regioninės plėtros ir technologijų srityse. 

 Straipsnio kalbos  – lietuvių, anglų.

 Dažnis . Žurnalas leidžiamas kartą per metus gruodžio mėn. Straipsnius prašome pateikti kiekvienais metais iki rugsėjo 15 d.

„ Studijos – verslas – visuomenė: dabarties ir ateities įžvalgos “   spausdinimo versija ISSN 2538-7928, internetinė versija ISSN 2538-7960

 Clipboard01.jpg

Šis darbas yra licencijuojamas pagal „Creative Commons Attribution 4.0“ tarptautinę licenciją. Atskiri straipsniai yra skelbiami „Open Access“ pagal „Creative Commons“ licenciją CC-BY 4.0, leidžiančią neribotai naudoti, platinti ir atgaminti betkokioje laikmenoje, su sąlyga, kad nurodytas originalus autorius ir šaltinis. Autoriai išlaiko autorių teises į savo straipsnius, tačiau suteikia Klaipėdos valstybinei kolegijai pirmojo leidinio teisę.

Publikuotas: 2023-12-12

Straipsniai